American Tire Distributors Inc. Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiğini Piyasaya Sürdü

American Tire Distributors Inc. (ATD), yeni kamyon lastiği Hercules Strong Guard H-MA’yı piyasaya sürdü.

Yeni lastik, zorlu yol koşulları için ve asfalt yollar için üretildi. Tipik olarak lastiği kullanan araçlar arasında inşaat sektöründe kullanılan damperler, çimento karıştırıcılar, beton pompaları ve yükleyiciler bulunmaktadır.

Ayrıca atık yönetimi, geri dönüşüm, kereste ve tarımda kullanılan ve kesilmeye ve talaşa dayanıklı lastik gerektiren kamyonlar için de üretilmiştir.

Hercules Strong Guard H-MA kamyon lastiği, 11R22.5, 11R24.5 ve 275/70R22.5 boyutlarında üretildi. 315/80R22.5 boyutu 2022 Haziran ayında piyasaya sürülecek.

Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiği Özellikleri

  • Hem yolda hem de arazide ağır yük uygulamaları için geliştirilmiş, yol tutuşu ile birlikte üstün çekiş sunan sağlam, dört kanallı bir tasarım oluşturan büyük yivli sırt bloklarına sahiptir.
  • Daha derin diş derinliği ve %10’a kadar artan diş genişliği ile diş ömrünü uzatır ve araç dengesini artıran sırt desenine sahiptir.
  • Lastik dayanıklılığını artıran ve ağır yükler altında da dayanıklılığı sağlayan %15 daha geniş çelik kayışlara yer verilmiştir.

American Tire American Tire Distributors Inc. sahibi Marshall Gillespie:
“Strong Guard H-MA’nın sağlam tasarımı, daha derin ve daha geniş sırt genişliği ve Hercules Performance Promise aracılığıyla geliştirilmiş koruması, araçların hem yolda hem de arazide karma hizmet uygulamalarının taleplerini karşılamasına yardımcı olacak. Günümüzün karma hizmet operatörleri, bu birinci sınıf değerli lastiğin özelliklerine eklediğimiz ağır yükler için dayanıklılık, çekiş ve iyileştirilmiş yol tutuşundan faydalanacak.” diyor.

“”

Pirelli Kamyon Lastikleri Haberler

Prometeon, Mısır’da Yeni Kamyon Lastikleri Serisini Tanıttı

Prometeon Tire Group (PTG) geçtiğimiz günlerde Mısır’ın Giza kentinde düzenlenen bir etkinlikle Prometeon markası altında ilk kamyon lastikleri serisinin piyasaya çıkışını kutladı. Bu dönüm noktası, PTG’nin İskenderiye fabrikasının 30. yıldönümüne denk gelerek şirket tarihinde önemli bir ana işaret ediyor. Prometeon Lastikleri İskenderiye Fabrikası’nın 30. Yıldönümü Bu önemli olay için Mısır’ın seçilmesinde İskenderiye tesisinin otuz yıllık […]

Devamını Oku
Continental Kamyon Lastikleri Haberler

Continental, Conti Eco Kamyon Lastikleri Hannover’de Tanıtıldı

Continental lastikleri Almanya’nın Hannover kentindeki genel merkezi geçtiğimiz günlerde beşinci nesil Conti Eco kamyon lastikleri tanıtımına ev sahipliği yaptı. Bölgesel ve uzun mesafeli taşımacılık için tasarlanan bu yeni lastikler, filoların yakıt tüketimini ve karbondioksit emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Conti Eco HS 5 ve Conti Eco HD 5 kamyon lastikleri sırasıyla direksiyon ve tahrik aksları […]

Devamını Oku
Haberler

Maxam Kamyon Lastikleri Kendi Markası Altında Tanıtılıyor

Çinli Sailun Group’un bir parçası olan Maxam lastikleri, ürün yelpazesini kamyon lastikleri ve otobüs lastiklerini kapsayacak şekilde genişletiyor. Maxam şu anda çeşitli özel ekipmanlar için lastik üretiyor, ancak yeni kamyon/otobüs lastikleri serisinin 2024 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu duyuru, Kuzey Amerika temsilcileri tarafından Meksika’nın Riviera Maya tatil beldesinde bağımsız bayilerle yakın zamanda yapılan […]

Devamını Oku