American Tire Distributors Inc. Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiğini Piyasaya Sürdü

American Tire Distributors Inc. (ATD), yeni kamyon lastiği Hercules Strong Guard H-MA’yı piyasaya sürdü.

Yeni lastik, zorlu yol koşulları için ve asfalt yollar için üretildi. Tipik olarak lastiği kullanan araçlar arasında inşaat sektöründe kullanılan damperler, çimento karıştırıcılar, beton pompaları ve yükleyiciler bulunmaktadır.

Ayrıca atık yönetimi, geri dönüşüm, kereste ve tarımda kullanılan ve kesilmeye ve talaşa dayanıklı lastik gerektiren kamyonlar için de üretilmiştir.

Hercules Strong Guard H-MA kamyon lastiği, 11R22.5, 11R24.5 ve 275/70R22.5 boyutlarında üretildi. 315/80R22.5 boyutu 2022 Haziran ayında piyasaya sürülecek.

Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiği Özellikleri

  • Hem yolda hem de arazide ağır yük uygulamaları için geliştirilmiş, yol tutuşu ile birlikte üstün çekiş sunan sağlam, dört kanallı bir tasarım oluşturan büyük yivli sırt bloklarına sahiptir.
  • Daha derin diş derinliği ve %10’a kadar artan diş genişliği ile diş ömrünü uzatır ve araç dengesini artıran sırt desenine sahiptir.
  • Lastik dayanıklılığını artıran ve ağır yükler altında da dayanıklılığı sağlayan %15 daha geniş çelik kayışlara yer verilmiştir.

American Tire American Tire Distributors Inc. sahibi Marshall Gillespie:
“Strong Guard H-MA’nın sağlam tasarımı, daha derin ve daha geniş sırt genişliği ve Hercules Performance Promise aracılığıyla geliştirilmiş koruması, araçların hem yolda hem de arazide karma hizmet uygulamalarının taleplerini karşılamasına yardımcı olacak. Günümüzün karma hizmet operatörleri, bu birinci sınıf değerli lastiğin özelliklerine eklediğimiz ağır yükler için dayanıklılık, çekiş ve iyileştirilmiş yol tutuşundan faydalanacak.” diyor.

“”

Haberler Bridgestone Kamyon Lastikleri

Bridgestone Ultra Geniş Kamyon Lastikleri ile Serisini Güçlendiriyor

Bridgestone lastik üreticisinin Amerika’da kamyon lastikleri dünyasındaki en son yeniliği olan Bridgestone Greatec M703 Ecopia desenenini tanıttı. Bu son teknoloji lastikler, uzun yol ve bölgesel taşımacılığın taleplerini karşılamak üzere tasarlandı ve eski Greatec M835A Ecopia modelinin yerini aldı. Bridgestone Amerika Çözümleri Başkan Yardımcısı Brian Cunningham, şirketin lastik mükemmelliğine olan verdiği değeri dile getirerek şunları söyledi: […]

Devamını Oku
Haberler

Bridgestone Lastik Üreticisinden Kamyonlar için Yenilikçi Kış Lastiği: Blizzak W989

Lastik teknolojisinde tanınmış bir lider olan Bridgestone Corporation, kış lastikleri alanındaki en son atılımını açıkladı. Yeni Bridgestone Blizzak W989 lastiği, markanın kompakt kamyon ve otobüsler için özel olarak tasarlanan ilk kış lastiği olarak önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Bu son teknoloji lastik, düşük yuvarlanma direnci ve gelişmiş yakıt verimliliği sağlayan azaltılmış ağırlığa sahip devrim […]

Devamını Oku
Haberler

Toyo M939 Kış Sezonu Kamyon Lastikleri Tanıtıldı

Önde gelen lastik üreticilerinden Toyo markası, kış kullanımı için özel olarak tasarlanan kamyon ve otobüs lastikleri serisinin son üyesi Toyo M939 desenini kısa süre önce piyasaya sürdü. Japonya’da değişen hava koşulları ve yoğun kar yağışlarının artmasıyla birlikte buzlu yollarda ve derin karda daha iyi çekiş gücü ihtiyacı belirgin hale geldi. Bu zorlukların üstesinden gelmek için […]

Devamını Oku