American Tire Distributors Inc. Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiğini Piyasaya Sürdü

American Tire Distributors Inc. (ATD), yeni kamyon lastiği Hercules Strong Guard H-MA’yı piyasaya sürdü.

Yeni lastik, zorlu yol koşulları için ve asfalt yollar için üretildi. Tipik olarak lastiği kullanan araçlar arasında inşaat sektöründe kullanılan damperler, çimento karıştırıcılar, beton pompaları ve yükleyiciler bulunmaktadır.

Ayrıca atık yönetimi, geri dönüşüm, kereste ve tarımda kullanılan ve kesilmeye ve talaşa dayanıklı lastik gerektiren kamyonlar için de üretilmiştir.

Hercules Strong Guard H-MA kamyon lastiği, 11R22.5, 11R24.5 ve 275/70R22.5 boyutlarında üretildi. 315/80R22.5 boyutu 2022 Haziran ayında piyasaya sürülecek.

Hercules Strong Guard H-MA Kamyon Lastiği Özellikleri

  • Hem yolda hem de arazide ağır yük uygulamaları için geliştirilmiş, yol tutuşu ile birlikte üstün çekiş sunan sağlam, dört kanallı bir tasarım oluşturan büyük yivli sırt bloklarına sahiptir.
  • Daha derin diş derinliği ve %10’a kadar artan diş genişliği ile diş ömrünü uzatır ve araç dengesini artıran sırt desenine sahiptir.
  • Lastik dayanıklılığını artıran ve ağır yükler altında da dayanıklılığı sağlayan %15 daha geniş çelik kayışlara yer verilmiştir.

American Tire American Tire Distributors Inc. sahibi Marshall Gillespie:
“Strong Guard H-MA’nın sağlam tasarımı, daha derin ve daha geniş sırt genişliği ve Hercules Performance Promise aracılığıyla geliştirilmiş koruması, araçların hem yolda hem de arazide karma hizmet uygulamalarının taleplerini karşılamasına yardımcı olacak. Günümüzün karma hizmet operatörleri, bu birinci sınıf değerli lastiğin özelliklerine eklediğimiz ağır yükler için dayanıklılık, çekiş ve iyileştirilmiş yol tutuşundan faydalanacak.” diyor.

“”

Haberler

Kama, Metal Kordlu Kamyon Lastiği Serisini Geliştirdi

Kama Lastikleri, Kama NU 401 (425/85 R21) ve Forza Reg D (295/80 R22.5) metal kordlu kamyon lastikleri serisine yeni ürünler ekledi. Geliştirilen çelik lastikler sunduğunu güvenilirlikleri, dayanıklılıkları ve çeşitli performans özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikle kamyon türü yük aracı sahipleri arasında sürekli olarak artan talepler üzerine güçlendirilmiş kamyon lastikleri Kama tarafından üretilmeye devam ediyor. Kamyon Lastiği […]

Devamını Oku
Haberler

Apollo EnduRace RA 2 Kamyon Lastiği Dayanıklılık Sunuyor

Bölgesel taşımacılık alanında söz sahibi Apollo lastikleri, Apollo EnduRace RA 2 kamyon lastiği serisini tanıttı. Bu son teknoloji lastik, yeni bir sırt tasarımı ve yükseltilmiş malzemeler de dahil olmak üzere bir dizi iyileştirmeye sahiptir. Kullanıcılara tüm sezon boyunca gelişmiş yol tutuşu, üstün yol tutuşu, daha düşük yuvarlanma direnci ve benzersiz dayanıklılık sunuyor. Ağır hizmet taşımacılığı […]

Devamını Oku
Haberler

Krone Trusted Comfort KT231 Performanslı Treyler Lastiği Duyuruldu

Römorkları ve tarım ekipmanlarıyla tanınan Alman üretici Krone, en son yeniliği olan Krone Trusted Tire Comfort KT231 desenini tanıttı. Bu treyler lastiği, 5 tona kadar yükleri destekleyebilen sağlam bir tasarıma sahiptir ve taşımacılık endüstrisi için ezber bozan bir ürün olarak öne çıkıyor. Krone KT231 Treyler Lastiği Güvenli mi? Avrupa işaretleme sistemi kapsamında değerlendirilen KT231, yuvarlanma […]

Devamını Oku