Giti Kamyon Lastikleri TTC’de Sergilenecek

The Tire Cologne lastik fuarı, önde gelen çok sayıda üreticiyi ağırlayacak. Giti kamyon lastikleri de 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek bu fuarda sergilenecek. Singapur menşeili lastik üreticisi tarafından sergilenecek ağır vasıta lastikleri, çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor.

Kamyon Lastikleri Çevre Dostu Özellik Taşıyor

Fuarda sergilenecek Giti kamyon lastikleri, yanak bölgelerinde “Eco-Road” işaretlemesini taşıyor. TTC lastik fuarı kapsamında Yeni Combi-Road ön aks lastikleri de sergilenecek. Fuarın ilk gününde üretici, yeni ağır vasıta lastikleri ile ilgili bilgiler sunacak.

Kamyon Lastikleri için Dönme Direnci Neden Önemli?

Lastiklerin çevre dostu özelliklere sahip olması hem kullanım ömrü hem de yakıt verimliliği açısından fayda sağlıyor. Düşük dönme direncine sahip lastikler, CO2 emisyonlarını azalttığı gibi yakıt tüketimini de düşürüyor. Özellikle uzun mesafeler boyunca kullanılan kamyon lastikleri için bu ekstra önem taşıyor. Yakıt verimliliği yüksek olan ağır vasıta lastikleri, filolar için önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlıyor.

TTC Lastik Fuarı Üreticiler ile Buluşmayı Sağlıyor

Giti Avrupa Pazarlama Yöneticisi Stefan Bros: “Lastik fuarı TTC’ye geri döndüğümüz için ne kadar heyecanlı olduğumuzu anlatamayız. İş ortaklarımız, kamyon ve otobüs filo operatörlerimiz ve medya temsilcilerimiz ile standımızda buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Geçen yıl, binek otomobiller ve SUV’ler için ikinci nesil Giti ve GT Radial lastiklerinin yanı sıra kamyon ve otobüsler için birkaç önemli lastik modelini piyasaya sürdük ve bu fuar, sunduğumuz şeyleri sergilemek için mükemmel bir yer.”

The Tire Cologne lastik fuarı kapsamında Giti standında ayrıca Benjamin Bulbe’nin BMW 1 Serisi e82 drift otomobili ve WS Racing’in Norma M30 LMP3 spor prototipi sergilenecek. Aynı zamanda ziyaretçiler, interaktif bir sürüş simülatörünü deneyimleyebilecek.

Pirelli Kamyon Lastikleri Haberler

Prometeon, Mısır’da Yeni Kamyon Lastikleri Serisini Tanıttı

Prometeon Tire Group (PTG) geçtiğimiz günlerde Mısır’ın Giza kentinde düzenlenen bir etkinlikle Prometeon markası altında ilk kamyon lastikleri serisinin piyasaya çıkışını kutladı. Bu dönüm noktası, PTG’nin İskenderiye fabrikasının 30. yıldönümüne denk gelerek şirket tarihinde önemli bir ana işaret ediyor. Prometeon Lastikleri İskenderiye Fabrikası’nın 30. Yıldönümü Bu önemli olay için Mısır’ın seçilmesinde İskenderiye tesisinin otuz yıllık […]

Devamını Oku
Continental Kamyon Lastikleri Haberler

Continental, Conti Eco Kamyon Lastikleri Hannover’de Tanıtıldı

Continental lastikleri Almanya’nın Hannover kentindeki genel merkezi geçtiğimiz günlerde beşinci nesil Conti Eco kamyon lastikleri tanıtımına ev sahipliği yaptı. Bölgesel ve uzun mesafeli taşımacılık için tasarlanan bu yeni lastikler, filoların yakıt tüketimini ve karbondioksit emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Conti Eco HS 5 ve Conti Eco HD 5 kamyon lastikleri sırasıyla direksiyon ve tahrik aksları […]

Devamını Oku
Haberler

Maxam Kamyon Lastikleri Kendi Markası Altında Tanıtılıyor

Çinli Sailun Group’un bir parçası olan Maxam lastikleri, ürün yelpazesini kamyon lastikleri ve otobüs lastiklerini kapsayacak şekilde genişletiyor. Maxam şu anda çeşitli özel ekipmanlar için lastik üretiyor, ancak yeni kamyon/otobüs lastikleri serisinin 2024 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu duyuru, Kuzey Amerika temsilcileri tarafından Meksika’nın Riviera Maya tatil beldesinde bağımsız bayilerle yakın zamanda yapılan […]

Devamını Oku