Giti Kamyon Lastikleri TTC’de Sergilenecek

The Tire Cologne lastik fuarı, önde gelen çok sayıda üreticiyi ağırlayacak. Giti kamyon lastikleri de 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek bu fuarda sergilenecek. Singapur menşeili lastik üreticisi tarafından sergilenecek ağır vasıta lastikleri, çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor.

Kamyon Lastikleri Çevre Dostu Özellik Taşıyor

Fuarda sergilenecek Giti kamyon lastikleri, yanak bölgelerinde “Eco-Road” işaretlemesini taşıyor. TTC lastik fuarı kapsamında Yeni Combi-Road ön aks lastikleri de sergilenecek. Fuarın ilk gününde üretici, yeni ağır vasıta lastikleri ile ilgili bilgiler sunacak.

Kamyon Lastikleri için Dönme Direnci Neden Önemli?

Lastiklerin çevre dostu özelliklere sahip olması hem kullanım ömrü hem de yakıt verimliliği açısından fayda sağlıyor. Düşük dönme direncine sahip lastikler, CO2 emisyonlarını azalttığı gibi yakıt tüketimini de düşürüyor. Özellikle uzun mesafeler boyunca kullanılan kamyon lastikleri için bu ekstra önem taşıyor. Yakıt verimliliği yüksek olan ağır vasıta lastikleri, filolar için önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlıyor.

TTC Lastik Fuarı Üreticiler ile Buluşmayı Sağlıyor

Giti Avrupa Pazarlama Yöneticisi Stefan Bros: “Lastik fuarı TTC’ye geri döndüğümüz için ne kadar heyecanlı olduğumuzu anlatamayız. İş ortaklarımız, kamyon ve otobüs filo operatörlerimiz ve medya temsilcilerimiz ile standımızda buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Geçen yıl, binek otomobiller ve SUV’ler için ikinci nesil Giti ve GT Radial lastiklerinin yanı sıra kamyon ve otobüsler için birkaç önemli lastik modelini piyasaya sürdük ve bu fuar, sunduğumuz şeyleri sergilemek için mükemmel bir yer.”

The Tire Cologne lastik fuarı kapsamında Giti standında ayrıca Benjamin Bulbe’nin BMW 1 Serisi e82 drift otomobili ve WS Racing’in Norma M30 LMP3 spor prototipi sergilenecek. Aynı zamanda ziyaretçiler, interaktif bir sürüş simülatörünü deneyimleyebilecek.

Haberler

Tianli, Elektrikli Kamyon Lastiği Üreterek Çözüm Ortağı Oldu

ZC Rubber lastik üreticisine bağlı bir lastik şirketi olan Tianli, Zoomlion ZTE210 elektrikli araçta, kamyon lastiği tedarikçisi olarak çok önemli bir rol oynadı. Çin’in ilk 100 tonluk elektrikli damperli kamyonunun üretim aşamasında kullanılan orijinal lastik olarak önemli bir başarıya imza attı. Tianli TUE400 Kamyon Lastiği Özellikleri Nelerdir? Elektrikli kamyon, 30.00R51 ebadında Tianli TUE400 lastiklerle donatılmıştır. […]

Devamını Oku
Haberler

Dongfeng ve Aeolus ile Akıllı Kamyon Lastikleri Test Ediliyor

Dongfeng, Aeolus lastikleri ve akıllı kamyonlar için akıllı lastikleri test etmek üzere güçlü bir işbirliği anlaşması imzaladı. Jiaozuo’da (Henan) düzenlenen imza töreni, lojistik sektörünün değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamada önemli bir adımı işaret ediyor. Artan rekabetle birlikte, kamyon alıcıları artık odak noktalarını araçların ilk maliyetinden tüm yaşam döngüsü boyunca maliyetleri göz önünde bulundurmaya yönlendiriyor: Akıllı Kamyon […]

Devamını Oku
Haberler

Kama, Metal Kordlu Kamyon Lastiği Serisini Geliştirdi

Kama Lastikleri, Kama NU 401 (425/85 R21) ve Forza Reg D (295/80 R22.5) metal kordlu kamyon lastikleri serisine yeni ürünler ekledi. Geliştirilen çelik lastikler sunduğunu güvenilirlikleri, dayanıklılıkları ve çeşitli performans özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikle kamyon türü yük aracı sahipleri arasında sürekli olarak artan talepler üzerine güçlendirilmiş kamyon lastikleri Kama tarafından üretilmeye devam ediyor. Kamyon Lastiği […]

Devamını Oku