Giti Kamyon Lastikleri TTC’de Sergilenecek

The Tire Cologne lastik fuarı, önde gelen çok sayıda üreticiyi ağırlayacak. Giti kamyon lastikleri de 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek bu fuarda sergilenecek. Singapur menşeili lastik üreticisi tarafından sergilenecek ağır vasıta lastikleri, çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor.

Kamyon Lastikleri Çevre Dostu Özellik Taşıyor

Fuarda sergilenecek Giti kamyon lastikleri, yanak bölgelerinde “Eco-Road” işaretlemesini taşıyor. TTC lastik fuarı kapsamında Yeni Combi-Road ön aks lastikleri de sergilenecek. Fuarın ilk gününde üretici, yeni ağır vasıta lastikleri ile ilgili bilgiler sunacak.

Kamyon Lastikleri için Dönme Direnci Neden Önemli?

Lastiklerin çevre dostu özelliklere sahip olması hem kullanım ömrü hem de yakıt verimliliği açısından fayda sağlıyor. Düşük dönme direncine sahip lastikler, CO2 emisyonlarını azalttığı gibi yakıt tüketimini de düşürüyor. Özellikle uzun mesafeler boyunca kullanılan kamyon lastikleri için bu ekstra önem taşıyor. Yakıt verimliliği yüksek olan ağır vasıta lastikleri, filolar için önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlıyor.

TTC Lastik Fuarı Üreticiler ile Buluşmayı Sağlıyor

Giti Avrupa Pazarlama Yöneticisi Stefan Bros: “Lastik fuarı TTC’ye geri döndüğümüz için ne kadar heyecanlı olduğumuzu anlatamayız. İş ortaklarımız, kamyon ve otobüs filo operatörlerimiz ve medya temsilcilerimiz ile standımızda buluşmayı dört gözle bekliyoruz. Geçen yıl, binek otomobiller ve SUV’ler için ikinci nesil Giti ve GT Radial lastiklerinin yanı sıra kamyon ve otobüsler için birkaç önemli lastik modelini piyasaya sürdük ve bu fuar, sunduğumuz şeyleri sergilemek için mükemmel bir yer.”

The Tire Cologne lastik fuarı kapsamında Giti standında ayrıca Benjamin Bulbe’nin BMW 1 Serisi e82 drift otomobili ve WS Racing’in Norma M30 LMP3 spor prototipi sergilenecek. Aynı zamanda ziyaretçiler, interaktif bir sürüş simülatörünü deneyimleyebilecek.

Haberler Bridgestone Kamyon Lastikleri

Bridgestone Ultra Geniş Kamyon Lastikleri ile Serisini Güçlendiriyor

Bridgestone lastik üreticisinin Amerika’da kamyon lastikleri dünyasındaki en son yeniliği olan Bridgestone Greatec M703 Ecopia desenenini tanıttı. Bu son teknoloji lastikler, uzun yol ve bölgesel taşımacılığın taleplerini karşılamak üzere tasarlandı ve eski Greatec M835A Ecopia modelinin yerini aldı. Bridgestone Amerika Çözümleri Başkan Yardımcısı Brian Cunningham, şirketin lastik mükemmelliğine olan verdiği değeri dile getirerek şunları söyledi: […]

Devamını Oku
Haberler

Bridgestone Lastik Üreticisinden Kamyonlar için Yenilikçi Kış Lastiği: Blizzak W989

Lastik teknolojisinde tanınmış bir lider olan Bridgestone Corporation, kış lastikleri alanındaki en son atılımını açıkladı. Yeni Bridgestone Blizzak W989 lastiği, markanın kompakt kamyon ve otobüsler için özel olarak tasarlanan ilk kış lastiği olarak önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Bu son teknoloji lastik, düşük yuvarlanma direnci ve gelişmiş yakıt verimliliği sağlayan azaltılmış ağırlığa sahip devrim […]

Devamını Oku
Haberler

Toyo M939 Kış Sezonu Kamyon Lastikleri Tanıtıldı

Önde gelen lastik üreticilerinden Toyo markası, kış kullanımı için özel olarak tasarlanan kamyon ve otobüs lastikleri serisinin son üyesi Toyo M939 desenini kısa süre önce piyasaya sürdü. Japonya’da değişen hava koşulları ve yoğun kar yağışlarının artmasıyla birlikte buzlu yollarda ve derin karda daha iyi çekiş gücü ihtiyacı belirgin hale geldi. Bu zorlukların üstesinden gelmek için […]

Devamını Oku