Goodyear, Kamyon Lastiği Tedariği İçin Güney Afrika’da Ortaklık Kurdu

Goodyear lastikleri ile Exclusive Wheel and Tyre Distributors, Güney Afrika kamyon lastiği pazarındaki ürünlerini artıracağı yeni bir iş birliği oluşturdu. Bu ortaklık, Goodyear’ın lastik endüstrisinin sürdürülebilir büyümesini destekleyecektir. Kamyon lastiği pazarındaki hedeflerine yeni bir bölgeyi ilave edecektir. Goodyear lastikleri için asıl olan ise müşterilerine daha iyi hizmet ve verimlilik sağlama çabalarının bir parçası olmasıdır.

Müşteri Deneyimi Goodyear İçin Ne Kadar Önemli?

ABD’li lastik üreticisi Goodyear, Güney Afrika Genel Müdürü Richard Fourie değerlendirmelerde bulundu. Ortaklık için: ‘’Müşteri deneyiminin iyileştirilmesinde çok önemli bir adım. “Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve verimliliği artırma çabamızın bir parçasını oluşturuyor. Sektörün sürdürülebilir büyümesine olan bağlılığımızın altını çiziyor” dedi. Bu zamana değin markanın ürettiği Goodyear Yaz Lastikleri ve kış lastikleri segmentlerinde de müşteri memnuniyeti daima ön planda olmuştur.

Ünlü Jant Lastik Distribütörü Ortaklıktan Memnun

Goodyear lastikleri ile Exclusive Wheel and Tyre Distributors arasındaki iş birliği, Exclusive Wheel tarafından büyük bir heyecanın yaşanmasına neden oldu. Genel Müdür Rihaan Omar, pazar lideri olmaya odaklanan Jant lastik firması, için ortaklığı “gerçekten önemli bir kilometre taşı” olarak nitelendirmiştir. Goodyear ile yapılan bu ortaklığın kamyon lastikleri pazarının yanı sıra jant fiyatları üzerindeki etkisinin pazara nasıl yansıyacağı merak konusudur.

Goodyear Lastik Stokları İçin Bölgede Çalışma Sağlanacak mı?

Yeni ortaklık, stok seviyelerini artırmayı ve Güney Afrika’da farklı lastik ebatlları için bulunabilirliğini iyileştirmeyi amaçlıyor. Bu sayede müşteriler ihtiyaç duydukları lastiklere ihtiyaç duydukları anda erişebilecekler. Yaz lastiği fiyatları sezonun yaklaşmasıyla şekillenecek ve artan lastik mevcudiyeti aynı zamanda bölgede faaliyet gösteren kamyon şirketleri için elzem olacaktır. Lastiklerin teminiyle arıza süresini en aza indirmeye ve verimliliği artırmaya yardımcı olacaktır.

Jant Lastik Firmasıyla Birlikte Sürdürülebilir Büyüme Hedefleniyor

Goodyear ve Jant Lastik firması Exclusive Wheel and Tyre Distributors, Güney Afrika’da lastik endüstrisinin sürdürülebilir büyümesini desteklemeye kararlıdır. Stok seviyelerini iyileştirerek ve yaz lastiği, kamyon lastiği gibi ürünlerin bulunabilirliğini artırmayı hedeflemektedir. Müşterilere etkin ve verimli bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları tüm ürünleri uygun lastik fiyatları ile sağlamayı ummaktadırlar.

Goodyear lastikleri ve Exclusive Wheel and Tyre Distributors arasındaki yeni ortaklık, Güney Afrika kamyon lastiği pazarı için heyecan verici bir gelişmedir. Şirketler, sektörün sürdürülebilir büyümesini desteklerken müşteri hizmetlerini ve verimliliği artırmaya kendilerini adamışlardır. Stok seviyelerini yükseltmeye ve lastik bulunabilirliğini artırmaya odaklanarak, pazar lideri olmayı hedeflemektedirler.

Goodyear Kamyon Lastikleri Haberler

Goodyear Kmax Gen-2 Kamyon Lastiği Serisini Duyurdu

Goodyear Kmax Gen-2, adlı serisini genişleterek kamyon lastiği segmentindeki ürün yelpazesini artırmaya hazırlanıyor. Ünlü lastik üreticisi, sırasıyla direksiyon ve tahrik aksları için özel olarak tasarlanmış yeni Kmax S Gen-2 ve Kmax D Gen-2 ebatlarını tanıtacak. Yeni tanıtılan bu ebatlar 17.5 ve 19.5 inç ölçülerindeki jantlara hitap edecek ve 22.5 inç jantlar için mevcut seriyi daha […]

Devamını Oku
Goodyear Kamyon Lastikleri

Goodyear GP-3E Deseni Kamyon Lastiği ve Greyder İhtiyaçlarını Karşılıyor

Goodyear, kamyonlar ve greyderler için ihtiyaçları GP-3E lastik deseniyle karşılıyor. Şirket, lastiğin Goodyear’ın özel olarak formüle edilmiş Tip 6 hamuruna sahip olduğunu ve bu hamurun gelişmiş aşınma direnciyle operatörlerin lastik maliyetlerini azalttığını belirtti. Üretici ayrıca verimliliğe yardımcı olmak için GP-3E deseninin ağırlığını öncekilere kıyasla azaltırken, yeni çoklu çelik kuşak karkas yapısı gelişmiş kesilme ve sırt […]

Devamını Oku
Goodyear Kamyon Lastikleri

Goodyear Kamyon Lastiklerini Kamuoyuna Tanıttı

Yeni Goodyear kamyon lastikleri, özellikle tek tahrikli aksa sahip çekiciler için tasarlanmış olarak piyasaya sunuluyor. Amerikan lastik üreticisi firma, bölgesel taşımacılıkta kullanılan tek çekişli traktörler için özel olarak tasarlanan Fuel Max kamyon lastiği serisine yeni Goodyear Fuel Max 1AD modelini ekliyor. Ağır vasıta lastikleri ile sağlamlık ve güven aşılayan Amerikan lastik devinin çıkardığı bu ürün […]

Devamını Oku