Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Ürün Yelpazesi Genişliyor

Nokian kamyon lastiklerinin yeni boyutları arasında 275/70 R22.5 ölçüsü satışa sunulan kışlık kamyon lastiği Hakkapeliitta Truck E2 de yer alıyor. Premium lastik üreticisi, bu ürünün öncelikle yol koşullarında keskin bozulmaların mümkün olduğu İskandinavya ve Alp bölgesi için tasarlandığını belirtiyor. Nokian Hakkapeliitta Truck E2, en zorlu kış şartlarında dahi güvenli performans sergiliyor.

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Buzlu Zeminde Güvenlik Sunuyor

Nokian Ürün Müdürü Teppo Siltanen, kışlık kamyon lastiği hakkında yorumda bulundu: “Yeni Nokian Hakkapeliitta E2, zorlu kış koşulları için tasarlanmış ve örneğin Norveç ve Alp yollarına uygun bir çeker aks lastiğidir. Buzlu yollarda kurtarma ekiplerinin çalışmaları hakkında TV şovunu izleyen herkes ne demek istediğimi anlıyor. Kış tüm gücüyle geçse bile kargo teslim edilmeli.”

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Kar Zinciri İhtiyacını Azaltıyor

Nokian Hakkapeliitta Truck E2, çeker aks için kışlık kamyon lastiği serisi amiral gemisidir. Serideki Nokian kamyon lastikleri, artırılmış dayanıklılık ve azaltılmış yuvarlanma direnci ile birlikte artırılmış yol tutuş seviyeleri sunmaktadır. Premium lastik üreticisi, bu lastiklerin zorlu kış koşullarında kar zinciri ihtiyacını azalttığını belirtiyor.

Nokian Kamyon Lastikleri Verimliliği Arttırıyor

Marka, ayrıca yakıt tasarruflu Nokian kamyon lastikleri serisi E-Truck Trailer ürün yelpazesini, özellikle Orta Avrupa için genişletti. Ancak kış lastiği mucidi premium lastik üreticisinin bu ürünleri, aynı zamanda İskandinavya’da da iyi talep gördü. Lastikler, 385/65 R22.5 boyutlarında, XL işaretlemesi ile ve aks başına 10 tona kadar yük kapasitesiyle üretildi.

Siltanen: “Yeni ebadın piyasaya sürülmesi, ağır yük taşıyan araçların yakıt verimliliğini artırmanın mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Haberler

Kama, Metal Kordlu Kamyon Lastiği Serisini Geliştirdi

Kama Lastikleri, Kama NU 401 (425/85 R21) ve Forza Reg D (295/80 R22.5) metal kordlu kamyon lastikleri serisine yeni ürünler ekledi. Geliştirilen çelik lastikler sunduğunu güvenilirlikleri, dayanıklılıkları ve çeşitli performans özellikleriyle öne çıkıyor. Özellikle kamyon türü yük aracı sahipleri arasında sürekli olarak artan talepler üzerine güçlendirilmiş kamyon lastikleri Kama tarafından üretilmeye devam ediyor. Kamyon Lastiği […]

Devamını Oku
Haberler

Apollo EnduRace RA 2 Kamyon Lastiği Dayanıklılık Sunuyor

Bölgesel taşımacılık alanında söz sahibi Apollo lastikleri, Apollo EnduRace RA 2 kamyon lastiği serisini tanıttı. Bu son teknoloji lastik, yeni bir sırt tasarımı ve yükseltilmiş malzemeler de dahil olmak üzere bir dizi iyileştirmeye sahiptir. Kullanıcılara tüm sezon boyunca gelişmiş yol tutuşu, üstün yol tutuşu, daha düşük yuvarlanma direnci ve benzersiz dayanıklılık sunuyor. Ağır hizmet taşımacılığı […]

Devamını Oku
Haberler

Krone Trusted Comfort KT231 Performanslı Treyler Lastiği Duyuruldu

Römorkları ve tarım ekipmanlarıyla tanınan Alman üretici Krone, en son yeniliği olan Krone Trusted Tire Comfort KT231 desenini tanıttı. Bu treyler lastiği, 5 tona kadar yükleri destekleyebilen sağlam bir tasarıma sahiptir ve taşımacılık endüstrisi için ezber bozan bir ürün olarak öne çıkıyor. Krone KT231 Treyler Lastiği Güvenli mi? Avrupa işaretleme sistemi kapsamında değerlendirilen KT231, yuvarlanma […]

Devamını Oku