Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Ürün Yelpazesi Genişliyor

Nokian kamyon lastiklerinin yeni boyutları arasında 275/70 R22.5 ölçüsü satışa sunulan kışlık kamyon lastiği Hakkapeliitta Truck E2 de yer alıyor. Premium lastik üreticisi, bu ürünün öncelikle yol koşullarında keskin bozulmaların mümkün olduğu İskandinavya ve Alp bölgesi için tasarlandığını belirtiyor. Nokian Hakkapeliitta Truck E2, en zorlu kış şartlarında dahi güvenli performans sergiliyor.

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Buzlu Zeminde Güvenlik Sunuyor

Nokian Ürün Müdürü Teppo Siltanen, kışlık kamyon lastiği hakkında yorumda bulundu: “Yeni Nokian Hakkapeliitta E2, zorlu kış koşulları için tasarlanmış ve örneğin Norveç ve Alp yollarına uygun bir çeker aks lastiğidir. Buzlu yollarda kurtarma ekiplerinin çalışmaları hakkında TV şovunu izleyen herkes ne demek istediğimi anlıyor. Kış tüm gücüyle geçse bile kargo teslim edilmeli.”

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Kar Zinciri İhtiyacını Azaltıyor

Nokian Hakkapeliitta Truck E2, çeker aks için kışlık kamyon lastiği serisi amiral gemisidir. Serideki Nokian kamyon lastikleri, artırılmış dayanıklılık ve azaltılmış yuvarlanma direnci ile birlikte artırılmış yol tutuş seviyeleri sunmaktadır. Premium lastik üreticisi, bu lastiklerin zorlu kış koşullarında kar zinciri ihtiyacını azalttığını belirtiyor.

Nokian Kamyon Lastikleri Verimliliği Arttırıyor

Marka, ayrıca yakıt tasarruflu Nokian kamyon lastikleri serisi E-Truck Trailer ürün yelpazesini, özellikle Orta Avrupa için genişletti. Ancak kış lastiği mucidi premium lastik üreticisinin bu ürünleri, aynı zamanda İskandinavya’da da iyi talep gördü. Lastikler, 385/65 R22.5 boyutlarında, XL işaretlemesi ile ve aks başına 10 tona kadar yük kapasitesiyle üretildi.

Siltanen: “Yeni ebadın piyasaya sürülmesi, ağır yük taşıyan araçların yakıt verimliliğini artırmanın mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Haberler Bridgestone Kamyon Lastikleri

Bridgestone Ultra Geniş Kamyon Lastikleri ile Serisini Güçlendiriyor

Bridgestone lastik üreticisinin Amerika’da kamyon lastikleri dünyasındaki en son yeniliği olan Bridgestone Greatec M703 Ecopia desenenini tanıttı. Bu son teknoloji lastikler, uzun yol ve bölgesel taşımacılığın taleplerini karşılamak üzere tasarlandı ve eski Greatec M835A Ecopia modelinin yerini aldı. Bridgestone Amerika Çözümleri Başkan Yardımcısı Brian Cunningham, şirketin lastik mükemmelliğine olan verdiği değeri dile getirerek şunları söyledi: […]

Devamını Oku
Haberler

Bridgestone Lastik Üreticisinden Kamyonlar için Yenilikçi Kış Lastiği: Blizzak W989

Lastik teknolojisinde tanınmış bir lider olan Bridgestone Corporation, kış lastikleri alanındaki en son atılımını açıkladı. Yeni Bridgestone Blizzak W989 lastiği, markanın kompakt kamyon ve otobüsler için özel olarak tasarlanan ilk kış lastiği olarak önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Bu son teknoloji lastik, düşük yuvarlanma direnci ve gelişmiş yakıt verimliliği sağlayan azaltılmış ağırlığa sahip devrim […]

Devamını Oku
Haberler

Toyo M939 Kış Sezonu Kamyon Lastikleri Tanıtıldı

Önde gelen lastik üreticilerinden Toyo markası, kış kullanımı için özel olarak tasarlanan kamyon ve otobüs lastikleri serisinin son üyesi Toyo M939 desenini kısa süre önce piyasaya sürdü. Japonya’da değişen hava koşulları ve yoğun kar yağışlarının artmasıyla birlikte buzlu yollarda ve derin karda daha iyi çekiş gücü ihtiyacı belirgin hale geldi. Bu zorlukların üstesinden gelmek için […]

Devamını Oku