Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Ürün Yelpazesi Genişliyor

Nokian kamyon lastiklerinin yeni boyutları arasında 275/70 R22.5 ölçüsü satışa sunulan kışlık kamyon lastiği Hakkapeliitta Truck E2 de yer alıyor. Premium lastik üreticisi, bu ürünün öncelikle yol koşullarında keskin bozulmaların mümkün olduğu İskandinavya ve Alp bölgesi için tasarlandığını belirtiyor. Nokian Hakkapeliitta Truck E2, en zorlu kış şartlarında dahi güvenli performans sergiliyor.

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Buzlu Zeminde Güvenlik Sunuyor

Nokian Ürün Müdürü Teppo Siltanen, kışlık kamyon lastiği hakkında yorumda bulundu: “Yeni Nokian Hakkapeliitta E2, zorlu kış koşulları için tasarlanmış ve örneğin Norveç ve Alp yollarına uygun bir çeker aks lastiğidir. Buzlu yollarda kurtarma ekiplerinin çalışmaları hakkında TV şovunu izleyen herkes ne demek istediğimi anlıyor. Kış tüm gücüyle geçse bile kargo teslim edilmeli.”

Nokian Kışlık Kamyon Lastiği Kar Zinciri İhtiyacını Azaltıyor

Nokian Hakkapeliitta Truck E2, çeker aks için kışlık kamyon lastiği serisi amiral gemisidir. Serideki Nokian kamyon lastikleri, artırılmış dayanıklılık ve azaltılmış yuvarlanma direnci ile birlikte artırılmış yol tutuş seviyeleri sunmaktadır. Premium lastik üreticisi, bu lastiklerin zorlu kış koşullarında kar zinciri ihtiyacını azalttığını belirtiyor.

Nokian Kamyon Lastikleri Verimliliği Arttırıyor

Marka, ayrıca yakıt tasarruflu Nokian kamyon lastikleri serisi E-Truck Trailer ürün yelpazesini, özellikle Orta Avrupa için genişletti. Ancak kış lastiği mucidi premium lastik üreticisinin bu ürünleri, aynı zamanda İskandinavya’da da iyi talep gördü. Lastikler, 385/65 R22.5 boyutlarında, XL işaretlemesi ile ve aks başına 10 tona kadar yük kapasitesiyle üretildi.

Siltanen: “Yeni ebadın piyasaya sürülmesi, ağır yük taşıyan araçların yakıt verimliliğini artırmanın mümkün olduğu anlamına geliyor.”

Pirelli Kamyon Lastikleri Haberler

Prometeon, Mısır’da Yeni Kamyon Lastikleri Serisini Tanıttı

Prometeon Tire Group (PTG) geçtiğimiz günlerde Mısır’ın Giza kentinde düzenlenen bir etkinlikle Prometeon markası altında ilk kamyon lastikleri serisinin piyasaya çıkışını kutladı. Bu dönüm noktası, PTG’nin İskenderiye fabrikasının 30. yıldönümüne denk gelerek şirket tarihinde önemli bir ana işaret ediyor. Prometeon Lastikleri İskenderiye Fabrikası’nın 30. Yıldönümü Bu önemli olay için Mısır’ın seçilmesinde İskenderiye tesisinin otuz yıllık […]

Devamını Oku
Continental Kamyon Lastikleri Haberler

Continental, Conti Eco Kamyon Lastikleri Hannover’de Tanıtıldı

Continental lastikleri Almanya’nın Hannover kentindeki genel merkezi geçtiğimiz günlerde beşinci nesil Conti Eco kamyon lastikleri tanıtımına ev sahipliği yaptı. Bölgesel ve uzun mesafeli taşımacılık için tasarlanan bu yeni lastikler, filoların yakıt tüketimini ve karbondioksit emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Conti Eco HS 5 ve Conti Eco HD 5 kamyon lastikleri sırasıyla direksiyon ve tahrik aksları […]

Devamını Oku
Haberler

Maxam Kamyon Lastikleri Kendi Markası Altında Tanıtılıyor

Çinli Sailun Group’un bir parçası olan Maxam lastikleri, ürün yelpazesini kamyon lastikleri ve otobüs lastiklerini kapsayacak şekilde genişletiyor. Maxam şu anda çeşitli özel ekipmanlar için lastik üretiyor, ancak yeni kamyon/otobüs lastikleri serisinin 2024 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bu duyuru, Kuzey Amerika temsilcileri tarafından Meksika’nın Riviera Maya tatil beldesinde bağımsız bayilerle yakın zamanda yapılan […]

Devamını Oku